טיפים לרכישת דירה וביצוע שינוי דיירים

אחד מהדברים המרגשים ביותר בחיים שיכולים לקרות לאדם הוא לקנות דירה, שכן עבור רובנו זו ההוצאה הכלכלית הכי גדולה שנבצע. זו התחייבות להרבה שנים ולכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם אתם רוצים לעשות הכול כדי שהדירה תתאים לצרכים שלכם, ואכן, על פי ההגדרה שינויים בדירה כוללים את ההתאמה שלה לצרכי המתגוררים בה.

 

בדיקות מקדימות

לא כל האנשים מודעים לכך, אך אחד מהדברים הכי חשובים זה לעשות בדיקות מקדימות לנכס. כלומר, יש זכויות שמגיעות לכם ויש חובות שאתם צריכים לעמוד בהם, וחשוב ביותר להיות מודעים לכל הנתונים האלה מראש. אם לא תדעו מה מגיע לכם בשיפוצי הנכס ובשינויים שלו לא בטוח שתוכלו לנצל את כל הפוטנציאל שלו, ואם לא תכירו את המגבלות אתם עלולים להיכנס לצרות מיותרות בגלל חריגות בנייה.

ייעוץ מאנשי המקצוע

על מנת שתוכלו להימנע מטעויות כמו:

- אי ניצול מקסימאלי של הזכויות

- חגירות בנייה

- שימוש בחומרים שאינם מאושרים ע"י הגורמים הרלוונטיים

- או כל תקלה אחרת

כדאי יהיה לפנות אל אנשי המקצוע המומחים בתחום. לכן כדאי לכם לבחור כבר עכשיו אדריכלים, מעצבי פנים וקבלני בניין שיוכלו ללוות את כל התהליך הזה מהתחלתו ועד סופו ולבצע פיקוח בנייה ברמה גבוהה. אחד מהאנשים שיהיה להם תפקיד יותר מרכזי בכל השינויים שאתם רוצים לעשות בדירה הוא כמובן הקבלן המבצע, ולכן חשוב לבדוק בידי מי אתם מפקידים את העבודה הזאת. ככל שאנשי המקצוע שלכם יהיו בקיאים ומנוסים יותר בעבודה כך תוכלו לצפות לפחות טעויות ולכן כדאי לכם לבחור את המקצוענים בתחום.

קצת עלי

גלעד קדם מפקח בנייה מוסמך, עוסק בפיקוח פרוייקטים לבניית בתים פרטיים, שיפוץ דירות, הרחבת ו/או הגדלת בתים.

 

גלעד קדם ינהל את פרוייקט הבנייה שלך במינימום זמן, עלות ודאגות ובמקסימום אכפתיות, יעילות ומקצועיות.

צרו איתי קשר
מלאו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
או חייגו: 052-2718148
אימייל: kedemgilad@gmail.com