ניהול בניית בתי יוקרה

אם אחרי שנים שבהן חלמתם לבנות בית הגעתם לשלב שהיום אתם מגשימים את החלום, כדאי יהיה לבחור איש מקצוע שממנו תוכלו לקבל שירותי ניהול בניית בתי יוקרה. בית יוקרתי שונה מבתים אחרים שכן מדובר לרוב על השקעה כלכלית עצמוה ולכן טבעי שבמקרים כאלה ירצו הלקוחות שהתוצאה הסופית תהייה מושלמת.

המשך קריאה: ניהול בניית בתי יוקרה

מנהל עבודה מוסמך

אומנם זה נכון שלא מעט אנשים חולמים לבנות בית פרטי שבו הם יוכלו לחיות עם משפחתם, אך בפועל, לעשות את זה ללא מנהל עבודה מוסמך זה מורכב. זה נכון בעיקר עבור אנשים שאין להם כל ניסיון בתחום הבניה, שכן איך מתקשרים עם קבלנים? מה צריך לבקש מהם ואיך נדע שהכול מתנהל בדיוק בקצב ובצורה הנכונים?

המשך קריאה: מנהל עבודה מוסמך

בטיחות באתרי בניה

כל מי שרוצה לבנות לעצמו בית רוצה ליהנות מהתוצאה הסופית ומקווה שהבית ייצא בדיוק על פי טעמו ובהתאם לתכנונים. עם זאת, חשוב לשים דגש גם על תהליך הבנייה עצמו ולכל הנושא של בטיחות עבודה באתר בנייה. בין אם אתם נמצאים בצד של הקבלן שצריך לבצע את העבודה ובין אם אתם הלקוחות שמחכים שהבית יהיה מוכן, צריכה לעניין אתכם העובדה שהכול בשטח חייב להתנהל בצורה בטיחותית ועל פי כל הנהלים שצריך.

המשך קריאה: בטיחות באתרי בניה

בנייה רוויה

בנייה רוויה נפוצה מאוד בערים שכן ברוב הערים ישנה צפיפות ויש צורך לבנות בהתאם. כאשר נכנסים לפרויקט של בנייה רוויה יש להקפיד על נושאים אחרים בהשוואה לבניה צמודת קרקע, שכן כאן הדגשים הם על:

המשך קריאה: בנייה רוויה

שרותי בוררות וגישור בנושאי נדל"ן

לא אחת קורה שגם בתהליך בנייה, כמו בתהליכים אחרים בחיים, אין הסכמה בין כל הגופים שנוגעים בדבר. לכן חשוב לדעת שיש אפשרות לפנות אל בורר מקצועי שיוכל לסייע בנושא, כאשר המטרה היא תמיד זהה: לצמצמם את העלויות ולהקטין את הזמן עד לסיום הפרויקט.

המשך קריאה: שרותי בוררות וגישור בנושאי נדל"ן

קצת עלי

גלעד קדם מפקח בנייה מוסמך, עוסק בפיקוח פרוייקטים לבניית בתים פרטיים, שיפוץ דירות, הרחבת ו/או הגדלת בתים.

 

גלעד קדם ינהל את פרוייקט הבנייה שלך במינימום זמן, עלות ודאגות ובמקסימום אכפתיות, יעילות ומקצועיות.

צרו איתי קשר
מלאו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
או חייגו: 052-2718148
אימייל: kedemgilad@gmail.com