בנייה רוויה

בנייה רוויה נפוצה מאוד בערים שכן ברוב הערים ישנה צפיפות ויש צורך לבנות בהתאם. כאשר נכנסים לפרויקט של בנייה רוויה יש להקפיד על נושאים אחרים בהשוואה לבניה צמודת קרקע, שכן כאן הדגשים הם על:

  • - תחזוקת המבנה
  • - שטחים ציבוריים
  • - גישה לחניה
  • - חניות לכל השכנים ועוד

משמעות הדברים היא שגם כל ההתנהלות מול הקבלנים ומול מבצעי העבודה צריכה להיות שונה, ובהחלט צריך לדעת כיצד לבצע זאת. לכן, אם אתם מעורבים היום בפרויקטים שונים בתחום הזה ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום. קוראים לי גלעד קדם ואני מפקח בנייה שעוסק בתחום מזה שנים, מה שאומר שאני מביא איתי הרבה מאוד ניסיון לכל אחד מהפרויקטים שעליהם אני מפקח ואת התוצאה רואים בשטח.

מדוע צריך מפקח בנייה לעבודות של בניה רוויה?

האמת היא, שכדאי להזמין את שירותיו של מפקח בנייה עבור כל עבודות הבנייה, בין אם מדובר על בניית בית צמוד קרקע ובין אם מדובר על בניית כל מבנה אחר. התפקיד העיקרי של המפקח הוא לדאוג שהכול יקרה כמה שיותר מהר, טוב ובצורה יעילה. כמו כן, המפקח הוא זה שאחראי לתקשר עם מבצעי העבודה בשטח והוא זה שיוכל לדאוג שלא תהיינה חריגות מבחינת התקציב. אני עוסק בתחום הזה כבר שנים ומעבר לניסיון אני גם מביא איתי צוות של עובדים, רשימה ארוכה של לקוחות ממליצים ולא מעט ציוד שעומד לרשותי ומסייע לי לבצע את העבודה כך שאיתי אתם בידיים טובות.

קצת עלי

גלעד קדם מפקח בנייה מוסמך, עוסק בפיקוח פרוייקטים לבניית בתים פרטיים, שיפוץ דירות, הרחבת ו/או הגדלת בתים.

 

גלעד קדם ינהל את פרוייקט הבנייה שלך במינימום זמן, עלות ודאגות ובמקסימום אכפתיות, יעילות ומקצועיות.

צרו איתי קשר
מלאו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
או חייגו: 052-2718148
אימייל: kedemgilad@gmail.com