כיצד הפך מפקח בניה לדמות נדרשת

ניתן לראות שבשנים האחרונות כל התחום של פיקוח הבנייה צובר תאוצה, ויש לכך סיבות טובות. אם גם אתם רוצים לבנות את בית חלומותיכם סביר להניח שאתם לא מבינים דבר וחצי דבר בתחום הזה, שכן מדובר על תחום ספציפי עם מושגי יסוד ונתונים שונים שצריך לקחת בחשבון. לכן הפתרון של העסקת מפקח בניה יכול להיות פתרון נהדר, כי בפועל מדובר על איש מקצוע שחי ונושם את התחום אשר לו תיתנו את האחריות לפקח על תהליך הבנייה כולו.

 

כל היתרונות במקום אחד

זה לא במקרה שמפקח הבנייה הפך לדמות נדרשת, כי יש לכך יתרונות רבים כמו:

1. איכות: כאשר יש מפקח על העניין הקבלן יודע היטב שהוא חייב לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, מה שאומר שהאיכות הסופית שלה תהייה ללא פשרות.

2. עלויות: חלק מהתפקידים של המפקח הוא להתאים א ביצוע העבודה לתקציב המשפחה כדי להימנע מחובות ומקשיים כלכליים מיותרים. הוא יהיה זה שינהל את תקציב המשפחה לפרויקט וכך יימנעו הוצאות מיותרות.

3. הזמן שייקח לסיים את הפרויקט: תהליך בנייה הוא תהליך ארוך, רצוף ומעייף. כדי לזרז אותו וכדי להיות בטוחים שהקבלן אכן מבצע הכול בזמנים צריך אדם "שיעמוד לו על הראש", וזה בדיוק מה שיעשה מפקח הבנייה.

שכר הטרחה של מפקח הבנייה

אומנם נכון שאם תחליטו להעסיק מפקח בנייה זה יעלה לכם כסף, אך בסופו של דבר, כאשר תעשו את החשבון אתם תראו שזה ייצא לכם משתלם. המפקח יעזור לכם לחסוך הרבה כסף בתהליך הבנייה עצמו וגם עוגמת נפש כך שבהחלט כדאי לבחור כבר את האדם שיפקח עבורכם פרויקט הבנייה שלכם.

קצת עלי

גלעד קדם מפקח בנייה מוסמך, עוסק בפיקוח פרוייקטים לבניית בתים פרטיים, שיפוץ דירות, הרחבת ו/או הגדלת בתים.

 

גלעד קדם ינהל את פרוייקט הבנייה שלך במינימום זמן, עלות ודאגות ובמקסימום אכפתיות, יעילות ומקצועיות.

צרו איתי קשר
מלאו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
או חייגו: 052-2718148
אימייל: kedemgilad@gmail.com